EN İLETİŞİM
Firma Profili Firma Profili

Firma Profili

1992 yılında İstanbul merkezli olarak faaliyete başlayan Barlo Plastik 25 yılı aşkın deneyimiyle otomotiv, ambalaj, medikal, beyaz eşya, elektrik-elektronik ile havacılık ve savunma sanayinin plastik çözümlerine yönelik makina, teknik servis, yedek parça ve mühendislik danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır. Bu süre zarfında her biri Türk plastik camiasının takdirini kazanmış alanında üstün teknolojilerini tüm Dünya’ya kabul ettirmiş lider markaları temsil eden Barlo Plastik markası yenilikçi teknoloji ve müşteri ihtiyaçları deyince akla gelen en önemli firma haline gelmiştir.

Her ölçekten müşterileri için odak noktası; kısa vadede kar maksimizasyonunun yanı sıra uzun vadeli başarı ve sürdürülebilir büyüme için ciddi çaba gösterme temeline dayanmaktadır. Bu sayede en yüksek teknolojinin sektördeki bütün firmalar tarafından kullanılması ve tüm müşterilerimizin ürün kalitesi, hız, kapasite, enerji tasarrufu, çalışan tasarrufu, vs.. konularda rekabet güçlerini en üst seviyeye çıkarmaları sağlanmaktadır.

Kadrosunda her biri alanında uzman satış arkadaşları ve 25 yıllık servis deneyimine sahip teknik ekibiyle Türk sanayisinin yanında olan Barlo Plastik, kesintisiz hizmet veren, yüksek müşteri memnuniyetini, üstün kaliteyi ve her türlü ihtiyaca yönelik çözümleri paylaşmaya devam ederek yeni başarı hikayeleri yaratılmasına yardımcı olacaktır.